Kimlerle Dans Ediyoruz..?

Bize güvendiler, sponsorumuz olarak desteklediler, barter çözüm ortaklarımız olarak bizimle yürüdüler, eğitimlerimizi çalışanları ve müşterileri ile paylaştılar. En önemli organizasyonlarını, tasarım ekibimize emanet ettiler.

Danspera olarak hepsine teşekkür ederiz. 

Birlikte bir adım önde...  

Sponsorluk ve barter konularında örnek çalışmalarımız

 

DANSPERA Dans ve Hobi Merkezi Projemiz,

Garanti Emeklilik sponsorluğunda devam etmektedir.  

Garanti Emeklilik ile başlattığımız bu ortak calışma sonucunda hobi kulübü üyelerinin % 50 ye varan indirim ayrıcalığından faydalanmalarını sağlamaktayız. Garanti Emekliliğin belirlediği firma mensuplarına eğitimler vermekteyiz.

 

DANSPERA Stüdyolarımızın iklimlendirme sponsoru DAIKIN firmasıdır. DANSPERA olarak, firma çalışanlarının motivasyonlarını artıracak faaliyetler kapsamında,

şirket içi Müzik Kulübü (ritim-perküsyon atölyesi) ve Dans Kulübü (latin dansları ve halk dansları dansları) atölyeleri organize etmekteyiz.

DANSPERA Dans ve Yaşam Merkezlerimizin dekorasyon sponsorlarından biri de B&T Desing firmasıdır. DANSPERA olarak firmanın tanıtım materyallerini merkezlerimizde ve logosunu sosyal medya ağımızda paylaşmaktayız.

DANSPERA olarak, bir Unilever markası olan Rexona firmasının satışlarını artıracak faaliyetler kapsamında, ücretsiz tanıtım dans dersleri ve çesitli indirim promosyon çalışmalarını sürdürmekteyiz.